ACON Air 3,0 m komplekt on meie soodsaim batuudikomplekt — stiilne must korpus, turvavõrk ja redel ühes pakis. Kompaktne suurus teeb selle ideaalseks väiksematesse aedadesse ja noorematele lastele.
Tehnilised andmed
| Läbimõõt | 3,0 m |
| Kõrgus | 77 cm |
| Turvavõrgu kõrgus | 257 cm |
| Kaal | 81,3 kg |
| Vedrude arv | 64 tk |
| Vedrude pikkus | 17,5 cm |
| Hüppematt | Ø232 cm, 10-kordne õmblus |
| Turvamatt | 35 cm lai, 30 mm paks, UV-kaitsega |
| Raamtoru | Ø38 mm, sein 1,5 mm |
| Kandevõime | 120 kg |
Garantii
| Komponent | Garantii |
|---|---|
| Raam | 10 aastat |
| Hüppematt | 5 aastat |
| Vedrud | 2 aastat |
| Mati muud osad | 2 aastat |
| Polsterdus | 2 aastat |
| Turvavõrk | 1 aasta |
| Redel | 1 aasta |













