ACON Air 3,7 m komplekt on meie soodsaim ACON Air seeria batuudikomplekt — sama kvaliteet ja ohutus kui suurematel mudelitel, kompaktsemas suuruses ja soodsama hinnaga. Ideaalne esimeseks perekonna batuudiks.
Tehnilised andmed
| Läbimõõt | 3,7 m |
| Kõrgus | 91 cm |
| Turvavõrgu kõrgus | 270 cm |
| Kaal | 111 kg |
| Vedrude arv | 80 tk |
| Vedrude pikkus | 21,5 cm |
| Hüppematt | Ø304 cm, 10-kordne õmblus |
| Turvamatt | 35 cm lai, 30 mm paks, UV-kaitsega |
| Raamtoru | Ø42 mm, sein 2 mm |
| Kaalupiirang | Puudub |
Garantii
| Komponent | Garantii |
|---|---|
| Raam | 10 aastat |
| Hüppematt | 5 aastat |
| Vedrud | 5 aastat |
| Mati muud osad | 2 aastat |
| Polsterdus | 2 aastat |
| Turvavõrk | 1 aasta |
| Redel | 1 aasta |






