ACON Air 3,7 m on ideaalne valik neile, kes soovivad tipptasemel ACON kvaliteeti kompaktses suuruses.
Tehnilised andmed
| Läbimõõt | 3,7 m |
| Kõrgus | 91 cm |
| Kaal | 85 kg |
| Vedrude arv | 80 tk |
| Vedrude pikkus | 21,5 cm |
| Vedrude eelpinge | 7 kg (69N) |
| Turvamatt | 35 cm lai, 30 mm paks, UV-kaitsega PVC |
| Pakendi mõõdud | 152 × 53 × 37 cm |
| Minimaalne aiasuurus | 7,7 m × 7,7 m |
Garantii
| Komponent | Garantii |
|---|---|
| Raam | 10 aastat |
| Hüppematt | 5 aastat |
| Vedrud | 5 aastat |
| Turvamatt | 2 aastat |
| Muud osad | 1 aasta |















