Batuut Acon Air 13 Sport HD komplekt (turvavõrguga)

1,698.00 

Uus Acon Air 13 Sport HD batuudipakett pakub lava igaks hüppepäevaks. Meie populaarne kandiline batuut on nüüd saadaval väiksemas suuruses, et see sobiks peaaegu igas suuruses tagaaeda. Tänu meie täiustatud Synergy Design tehnoloogiale ja uuele Double Layer vedrustusele saate vedrusid paigaldada kahel erineval viisil, andes hüpetele täiesti uue mõõtme. Nii saab iga hüppaja teha sellest batuudist endale ideaalse platvormi, vastavalt oma oskuste tasemele.

Võtsime uue batuudi väljatöötamisel arvesse klientide tagasisidet, mida saime. Ohutuse parandamiseks töötasime välja uue Quiet SafeZone randi, mis ulatub üle vedrude. Batuudi ääris mitte ainult ei vähenda vedrudega kokkupuutumise ohtu, vaid summutab ka põrkamise heli. Uue ACON X-seeria batuudi vedrud annavad 10% paremat põrget. Uhke batuudi servapolster on nüüd saadaval kahes värvitoonis koos mustade detailidega ACON Garden Greeni logoga.

Selles komplektis on kõik, mida batuudipakend vajab. Peredele pakub Aconi lipulaeva väikevend rõõmu ja turvalist platvormi aastakümneteks. Pakett sisaldab ka vastupidavat redelit ja uuenduslikku tõmblukuga turvavõrku, mis koosneb kahest võrgust, tagades, et teie perega hüppamine on võimalikult ohutu.

Kategooria: