ACON Air 3,0 m on meie kõige kompaktsem ja soodsaim ümmargune batuut — loodud eelkõige noorematele lastele ja väiksematesse aedadesse. Madalam kõrgus (60 cm) teeb selle ohutuks ja kergemini ligipääsetavaks lastele kes alles alustavad aktiivselt batuudil hüppamisega.
Tehnilised andmed:
| Läbimõõt | 3,0 m |
| Kõrgus | 60 cm |
| Kaal | 55 kg |
| Vedrude arv | 64 tk |
| Vedrude pikkus | 17,5 cm |
| Vedrude eelpinge | 5 kg (49N) |
| Kandevõime | 100 kg |
| Turvamatt | 33 cm lai, 30 mm paks, UV-kaitsega PVC |
| Raamitoru | Ø38 mm, sein 1,5 mm |
Garantii:
| Komponent | Garantii |
|---|---|
| Raam | 10 aastat |
| Hüppematt | 5 aastat |
| Vedrud | 2+ aastat |
| Turvamatt | 2 aastat |
| Muud osad | 1 aasta |














