ACON Air 4,3 m on põhjusega Eesti populaarseim perekonna batuut. Piisavalt suur et kogu pere korraga rõõmu tunneks, piisavalt kompaktne et sobida enamikku Eesti aedadesse.
Tehnilised andmed:
| Läbimõõt | 4,3 m |
| Kõrgus | 91 cm |
| Kaal | 93 kg |
| Vedrude arv | 96 tk |
| Vedrude pikkus | 21,5 cm |
| Vedrude eelpinge | 7 kg (69N) |
| Sertifitseeritud kandevõime | 150 kg |
| Turvamatt | 35 cm lai, 30 mm paks, UV-kaitsega PVC |
| Pakendi mõõdud | 178 × 53 × 37 cm |
| Minimaalne aiasuurus | 8,3 m × 8,3 m |
Garantii
| Komponent | Garantii |
|---|---|
| Raam | 10 aastat |
| Hüppematt | 5 aastat |
| Vedrud | 5 aastat |
| Turvamatt | 2 aastat |
| Muud osad | 1 aasta |












