ACON Air 1,8 m on meie kõige kompaktsem batuut — loodud eelkõige treeninguks, kaalulangetamiseks ja taastusraviks. 30 cm kõrgus ja 31 kg kaal teevad selle ideaalseks
siseruumidesse, olgu selleks kodu, füsioteraapia kabinet või spordisaal.
Tehnilised andmed:
| Läbimõõt | 1,8 m |
| Kõrgus | 30 cm |
| Kaal | 31 kg |
| Vedrude arv | 48 tk |
| Vedrude pikkus | 17,5 cm |
| Vedrude eelpinge | 4 kg (39N) |
| Kaalupiirang | 100 kg |
| Turvamatt | 2,5 cm paks |
| Raamitoru | Ø38 mm, sein 1,5 mm |
Garantii:
| Komponent | Garantii |
|---|---|
| Raam | 10 aastat |
| Hüppematt | 5 aastat |
| Turvamatt | 2 aastat |
| Muud osad | 1 aasta |







